Uzyskaj certyfikat Marketing Automation Specialist

Weź udział w zaawansowanym DARMOWYM kursie i przejdź przez 10 lekcji, w których poznasz 46 kluczowych obszarów marketingu. Kurs kończy się DARMOWYM testem certyfikacyjnym.

  • Podniesiesz swoje umiejętności związane z komunikacją wielokanałową i personalizacją marketingu
  • Zdobędziesz nową wiedzę o budowaniu zautomatyzowanych procesów marketingowych

Dołącz do ponad 1000 certyfikowanych specjalistów Marketing Automation w Europie i rozwiń swoją karierę

SALESmanago Certified Specialist SALESmanago Certified Specialist

Zostań certyfikowanym Ekspertem Marketing Automation

Zarejestruj się na naszej platformie E-learningowej, aby uzyskać wyjątkową, bardzo cenną wiedzę, która zapewni Ci sukces na Twojej ścieżce kariery zawodowej

Kim jest specjalista Marketing Automation?

Spec od Marketing Automation to profesjonalista wyposażony w unikalną wiedzę - znajomość narzędzi do analizy i przetwarzania Big Data, szczegółowych informacji o klientach i wiele więcej! Jego umiejętności są gwarancją wyższej wydajności całego zespołu.

Dlaczego warto zostać specjalistą Marketing Automation?

Zainwestuj w twarde kompetencje. Poznając Marketing Automation zyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy, która da ci przewagę już na początku kariery. Popyt na Specjalistów Marketing Automation [na rynku pracy] wciąż rośnie. Każdy wie, że na dzisiejszym rynku ciężko jest się przebić bez znajomości języka angielskiego, lecz w pracy marketera równie ciężko jest znaleźć pracę bez wiedzy z zakresu Marketing Automation.

Jak mogę uzyskać specjalistyczne kompetencje Marketing Automation?

Ucz się od najlepszych - weź udział w webinarach, szkoleniach i skorzystaj z bogatej Bazy Wiedzy. Zdobądź Certyfikat SALESmanago Marketing Automation Specialist i wejdź na rynek pracy wyposażony w konkretne kompetencje.

Dlaczego warto zostać specjalistą Marketing Automation?

Dzięki Marketing Automation, zyskasz dostęp do specjalistycznych danych, które dotąd były poza Twoim zasięgiem - znajomość narzędzi do analizy i przetwarzania Big Data, szczegółowych informacji o klientach i wiele więcej!

Jak ta wiedza przydaje się w praktyce?

Uzyskanie kompetencji w zakresie automatyzacji marketingu i obsługi dedykowanych narzędzi pozwala podnosić wydajność pracy zarówno jednostki jak i całego zespołu. Dzięki automatyzacji procesów marketingowych można zarówno usprawniać działania promocyjne jak i optymalizować koszty tych działań.

Jak mogę uzyskać specjalistyczne kompetencje Marketing Automation?

SALESmanago oferuje bogate zasoby specjalistycznej wiedzy. Zainwestuj w konkretne umiejętności - weź udział w webinarach, szkoleniach i skorzystaj z naszej Bazy Wiedzy. Ucz się od najlepszych.

Co zyska moja firma dzięki wdrożeniu Marketing Automation?

Marketing Automation nadaje nową jakość pracy marketerów. Dzięki automatyzacji działań zaczyna ona dawać konkretne, a co ważniejsze, w pełni mierzalne wyniki. Marketing Automation to gwarancja wyższej wydajności pracy całego zespołu i lepszego ROI.

Jak ta wiedza przydaje się w praktyce?

Marketing Automation dostarcza specjalistycznych, do tej pory niedostępnych danych - Big Data, - szczegółowych informacji o klientach, ich zachowaniach i wiele więcej! Pamiętaj! Zamiast podejmować decyzje na ślepo, uzbrój się w wiedzę o Marketing Automation.

Gdzie znajdę kursy MA dla moich pracowników?

SALESmanago oferuje bogate zasoby specjalistycznej wiedzy. Zainwestuj w twarde kompetencje swoich pracowników - zachęć ich do wzięcia udziału w webinarach, szkoleniach i korzystania z platformy e-learningowej SALESmanago.

Kim jest specjalista Marketing Automation?

Specjalista z zakresu Marketing Automation to osoba wyposażona w unikalną wiedzę - znajomość Big Data, szczegółowych informacji o klientach i nie tylko wiele więcej! Jego umiejętności są gwarancją wyższej wydajności całego zespołu.

Jak w praktyce wygląda praca specjalisty Marketing Automation?

Specjalista Marketing Automation dostarcza specjalistycznych danych i zapewnia rozwiązania, które pozwalają na lepszą komunikację z klientami. Tworzy automatyczne procesy, które wykonują zadania przewidziane dla wielu osób w kilka sekund i dają konkretne, mierzalne wyniki.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o Marketing Automation?

SALESmanago oferuje bogate zasoby specjalistycznej wiedzy. Oferujemy webinary, szkolenia i materiały poparte wieloletnim doświadczeniem. Wejdź na naszą platformę e-learningową i zdobądź Certyfikat SALESmanago Marketing Automation Specialist.

Marketing Automation

Dowiedz się, kto już ukończył kurs na platformie e-learningowej SALESmanago i zdobył swój certyfikat.